Web Tasarım İçin İFD Media

Web Tasarım İçin İFD Media

 

Web tasarım hizmetlerimiz arasında kurumlara sağladığımız kurumsal kimlik eklemelerine bir yenisi daha eklendi.

Geçmişten bu yana firmalar tarafından ürünlerini sadece reel ortamda satmanın ve yeteri şekilde hedef kitle edinememenin sorunu yaşamaya artık son vermenin tam zamanı.

Ticaretinizi sanal ortama taşıyarak sizlerde ikinci ticaret ortamını yeniden hayata geçirebilir hedef kitlenizi tahmininde üstünde bir rakamla karşılayabilirsiniz.

Ürün ve hizmetiniz ne olursa olsun, firmanızın büyüklüğü nasıl olursa olsun ister küçük işletme ister büyük ve orta tüm işletmelere özel sağlanılan hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

Google Reklam İnternet reklamcılığı alanında önemli yer almaktadır. Ülkemizde yüz binlerce insanın kendi sitesinin daha iyi bir kapasiteye gelebilmesi için google arama motorlarında sağ ve üst köşelerde yer alan kısımda istenilen kelimeler ile yayınlanmaktadır. Aynı zamanda sağlanan bu hizmetin diğer adı çevrim içi reklamcılık hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Adwords tıklanma başı olarak ücretlendirilmektedir.

Her müşterimiz kendisini Google da görerek tüm dünya ya marka bilinirliğini duyurmak ister. Bizlerde ifd media olarak sizlere en iyi reklamı sunarak kendi bütçenize uygun tanıtımlar sayesinde adınızı duyurmaktayız.

Web Yazılım ve Web Tasarım ayrıcalıklarımız için daha fazla beklemeyin.