İFD MEDİA

İFD MEDİA

 

Web Tasarım süreci dikkat ve titizlik isteyen bir süreçtir. En önemlisi hedef mutlaka önceden belirlenmelidir. Bir web sitesinin en önemli beklentisi, geri dönüşümün olmasıdır. Bu yüzden beklentilerin üzerinde bir tasarım ve yapılmak istenilenin önceden belirlenmesi gerekmektedir.

Müşterinin internet sitesine neden olduğu ihtiyacı ve siteyi ne amaçla kullanacağı önceden analiz edilmelidir. Analiz edilen süreçte web sitesinde tanıtım mı ya da ürün satışı mı gerçekleştirileceği önceden bilinmelidir.

Kullanıcıyı yoran, gereksiz kalabalık meydana getirecek tasarımlar ile müşterinin talep ettiği mesajın görsel olarak yeteri kadar aktarılamaması site için ve müşteri açısından olumsuz sonuçlara neden olmaktadır.

İsminden sıkça bahsedildiği gibi SEO (Arama motoru optimizasyonu) siteler için fazlasıyla önemlidir. İyi bir web sitesinin alt yapısının mutlaka SEO uygun şekilde olması gerekir.

Web yazılım farkımızdan sizlerde faydalanın hem biz kazanalım hem de sizlere kazandıralım.

Google Reklam müşterilerin kendi belirlediği bütçe ile Google ilk sayfada ve en üst kısımda yer alan sarı bantlı reklamlardır. Google, en çok kullanılan arama motoru olduğundan Adwords ile tıklama başına maliyet sistemi olup belirlenen anahtar kelimeler de Google aramalarında çıkmaları sağlanmaktadır.

Google Reklam avantajımız ile sizlerde ilk sırada yerinizi ayırtabilirsiniz.