SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 

Google Reklamları

Google Merchant Center, Google’ın genellikle e-ticaret site kullanıcılarına sağladığı reklamlarından biridir. Arama ağında satışını yaptığınız ürünlerin fiyat, resim ve ürün özelliklerini göstermenizi sağlayan yapıdır. Merchant Center ürünlerinizi XML kodları aracılığı ile Google platformunuza yüklenmesi gereken verileri Google kullanıcılarına sunmalarını sağlamaktadır. Ürün listeleme özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Ve aktif olarak birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

Adwords reklamlarından farkı olarak Google Merchant Center ürün fiyat ve fotoğrafları gösterilmektedir. Avantajlarından biri ürün sitesine henüz girmeden müşterilerin ürün hakkında fiyat ve fotoğrafları kitlenize gösterilmektedir. Aynı zamanda kitleniz, ürün hakkındaki bilgiye en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Kategori amaçlı görüntülemeler yer almaktadır.

Google Merchant Center ürün listeleme ile organik aramaları anımsatmaktadır. Bu yüzden en doğru ve sık kelime seçimi oldukça önemlidir.

Twitter Reklamları

Twitter sayesinde birçok kitleye ulaşarak firmanız hakkında gereksinimlerinizi Twitter Reklamları ile sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak bünyeniz için gerekli olan eleman ihtiyaçları gibi.

Aynı zamanda olumsuz ve uygun olmayan yorumlarınızı silebilirsiniz. Aktif olarak kullanılmayan Twitter hesaplarınız verimliliğinizi azaltabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden aktif olarak hesaplarınızı güncel olarak birlikte takibini sağlamaktayız.

Aktif performans ile sizlerin prestijinizi en iyi şekilde reklamlarınız ile yansıtmaktayız. Türkiye’de 7,4 milyon kullanıcısı olan Twitter kendi bünyesinde birçok reklam olanakları sağlamaktadır.

Sizlerde mesajlarınızı güçlendirerek kitlenizi artırabilirsiniz.

Twitter kullanıcılarında her 3 kişiden 2 si ürünlerin etkisi altında kalmaktadır. Buda müşterilerin alışveriş yapmasında büyük etken olmaktadır. Sizlerde firmanız için adım atarak markanızı güçlendirin.

Facebook Reklamları

Facebook ile mevcut müşterilerinizden farklı olarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır.

En uygun reklam avantajı olarak maliyetlerinizi minimuma indirmektedir.

Haberleriniz hakkında en uygun değerlendirme imkânı sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çözüm odaklı olarak reklamlarınız sunulmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil uluslararası olarak da hizmeti vermektedir.

Facebook sosyal medya reklam platformu ile bütçenize katkı sağlanmaktadır.

Sosyal medya reklamlarınız ile tüm dünyayı etki altında bırakabilirsiniz. Türkiye de online kullanıcıların %94 ü facebook kullanıcısı olmakta olup tüm güncel haberlere sosyal medya alanlarında ulaşım sağlamaktadırlar. Facebook reklamları dahilinde davet özelliği ile de marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Grafik reklamları kullanmanız facebook reklamlarını Google Adsense’den ayıran önemli özelliklerinden biridir. Sizlerde ifd media olarak reklamlarınızda bizleri tercih edin. Firmanız için en özel reklam avantajlarını ve bütçenize uygun reklam avantajlarını sizlere sunalım. Hedef kitlenizi artırarak sizlerde sosyal medyadaki imajınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

İnstagram Reklamları

İnstagram reklamları ile hedef kitlenize ulaşmak zor değil. İlk etapta instagram büyük firmalar, medya, yayın kuruluşları ve Premium reklam verenler için açılmış olsa da kısa sürede birçok işletmelere ulaşarak yaygınca kullanılan reklam platformu haline gelmiştir.İnstagram 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahiptir. Reklam performansları arasında en yüksek düzeye sahip olan reklam alanıdır. Çözünürlüğü yüksek fotoğraflara sahip olarak kitlelerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İnstagram reklamları ile ürün ve hizmetinizin reklamlarını yaparak marka bilinilirliğinizi artırarak geri dönüşümleri sağlayabilirsiniz.

İnstagram Reklamları ile maximum 30 saniyelik videoları yayınlayabilirsiniz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinizi bilinçlendirebilirsiniz.

YouTube Reklamları

Youtube Reklamları ile Tüm dünyada neden markanızı tercih etmeleri gerektiğini duyurun!

Size müşterilerinizin birkaç dakikasını ayırabileceği bir kampanya ile sunuyoruz. Bu birkaç dakika sayesinde tüm kazançlarınız ve hedef kitleleriniz de farklılık ve artış göreceksiniz. Kitle demografisi, performans karşılaştırılması, kullanılan verilere erişebilirdik, sunulan hizmetlerinin başarı etkeninin sadece birkaçı...

YouTube, birçok müşterilerimiz kazançlarını arttırmakta ve marka bilinilirliğini tüm Dünya ülkelerine yaymaktadırlar.

Youtube reklamları, işletme sahiplerinin belirli hedefe hitap etme ve aynı zamanda global kullanıcılar için uygulanan reklam biçimidir. Müşteriye verilen mesajlar sayesinde anlaşılır, hareketli ve yaygın olarak kullanılan reklam türüdür. Markanızı duyurmak ve hizmetleriniz hakkında müşteriyi bilgilendirmek amaçlı ve imajınızı güçlendirmek için tercih ettiğiniz kısa tanıtımlardır.

Bu reklamlar sayesinde müşterilerinizin markanıza olan ilgisi artar ve firmanıza karşı güçlü bir bağ oluşturulmasında büyük rol oynamaktadır. Markanız sadece Türkiye’de değil tüm Dünya'da duyularak internette Google arama motorlarında da tıklanma oranınızı ve ziyaretçi sayılarındaki artışta youTube büyük etken olmaktadır.