E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret Hizmetleri

 

Günümüzün en karlı internet sitesi konseptlerinden biri olan e-ticaret siteleri, internetten satış yapma ile ilgili bir altyapı arayan herkes için iyi bir seçenek olmaktadır. E-ticaret sitesi yazılımları konusunda eğer profesyonel bir destek arıyor iseniz, hazır e-ticaret sitesi kurulumunu yaptığımız, size satış yapabileceğiniz kaliteli bir sistemi anahtar teslim sunan paketlerimizi mutlaka inceleyin. E ticaret sitesi yazılımı ile ilgili mükemmel paketler sunduğumuz yazılımcılarımız sayesinde İFD Media, kolay ve hızlı bir site kurulumunu sunuyor.

Yazılımcı olarak eğer e-ticaret sitesi satışı ile ek gelir kazanmak ve de müşteri potansiyelinizi yükseltmeyi talep ediyorsanız yapmanız gereken tek şey İFD Media’da bulunan ilanlar üzerinden fiyat, verilen e-ticaret hizmeti ve de diğer detaylara göre kolaylıkla hizmet sağlayabilirsiniz.

REKLAM

Google Reklamları, Twitter Reklamları, Facebook Reklamları, İnstagram Reklamları, YouTube Reklamlarımız sayesinde daha fazla güçlenin.

 

WEB TASARIM

Web siteleri ile kurumların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri ve uzaktaki hedef kitlelerine daha hızlı erişebilmeleri için özgün tasarım içeren web sitesi imkânı sunuyoruz.

 

GRAFİK TASARIM

Hayal gücü zengin, yaratıcı, yeniliklere açık ve tasarımların çizgi yoluyla ifade edebilen avantajlarımız ile hemen farkımızı keşfedin.

 

PROFESYONEL YAZILIM

Web yazılım hizmetlerimiz ile profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vererek dilediğiniz siteyi sizlere sunuyoruz.

 

E-TİCARET

E- ticaret hizmeti içerisinde sizlere sunduğumuz yazılımların kullanıcı dostu yapısını güçlendirerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

LOGO TASARIM

Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik çalışması ile markanıza yeni kimlik kazandırarak, firmanızın tasarım ile reklam olarak tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Web yayınlama yöntemleri ile bir web sitesini yönetmek, güncelleme ihtiyaçları arttıkça zor hale gelip, belirli bir noktanın ardından problemler yüksek boyutlara ulaşır. Küresel rekabet açısından sorun sadece web içeriğinin güncel tutulması değildir. Web yayınlama sürecinin otomatik ve yönetilebilir bir süreç olması gerekir.

Web içeriğinin güncel, temiz, dinamik ve aynı anda hazır olmasıda beklenmekte olan karakteristik özelliklerdir. Kuruluşların yapısal, yarı yapısal veya serbest biçimli içeriğini kullanıcıların yöngüdümlemesine ya da belirli bir bağlam içerisinde bölümlemesine izin verilmesi web içerik yönetiminin asıl işlevlerini oluşturur. Bir başka nokta ise, iş süreçlerinin kuruluşun işletim ihtiyaçları ile otomatik oluşturulması, saklanması ya da erişilmesi sadece e-iş perspektifinden değil web içerik yönetiminin geldiği noktayı göstermek için de ilginç hale gelmektedir.

Tüm bu avantajlar için hemen bizimle iletişime geçin.