Web Tasarım


Web tasarım günümüzde hızla gelişen teknoloji ile internet kullanımının aktif olarak yaygınlaşması insanlar için büyük bir rol oynamaktadır. Web siteleri ile kurumların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri ve uzaktaki hedef kitlelerine daha hızlı erişebilmeleri için özgün tasarım içeren web sitesi imkânı sunuyoruz.

Müşterileriniz ürünlerinize anında ulaşabilmesi açısından ve hizmetlerinizi en kısa yoldan öğrenebilme adına gerçekleştirilen tasarımda en büyük rol firma sahiplerine düşmektedir.

Firma sahipleri hayal ederek ve bizlerde gerçekleştirerek kurumsal kimlikleri ile internette aktif olmanın tadını çıkartacaklardır.

Şık tasarımlardan oluşan bir web sitesi tıklanma açısından büyük rol oynamaktadır. Aynı zamanda firmanın kurumsallığını ve reklama verdiği önemi yansıtma açısından müşterilerimizde güven duygusu uyandırmak açısından oldukça önemlidir. Ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan çevrimiçi bir sistemdir.

Sanal dünya üzerinde kod ve yazılımın yer aldığı web tasarım çalışmalarımızda, aynı zamanda metin, fotoğraf ve videolar ile oluşturulan kişi ve firmaların tanıtımını yapıldığı en önemli reklam aracıdır. Grafik Tasarımlarımızla sağlanan web sitelerimiz özgünlüğü ile müşterilerimize sunuluyor.

Güvenle ve özgün tasarlanmış olan tüm sitelerimiz hem müşterilerimiz tarafından tercih edilen hem de Google Optimizasyon kuralları olarak sunulduğunda arama motorlarındaki önceliklerini korumuştur. Değerli müşterilerimize hızlı çalışan, güvenilir ve aktif site ile özgün tasarımlarımızla buluşturup en doğru seçim yapmalarını sağlıyoruz. Tasarımlarımız müşterilerimize ait olup kendilerini özel hissettirecek dizaynlarımız sayesinde Google arama motorlarında hem öncülüğü hem de sitelerindeki özgün web tasarım farkını sizlere sunuyoruz.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process