Google Reklamları


 

Google Adwords İnternet reklamcılığı alanında önemli yer almaktadır. Ülkemizde yüz binlerce insanın kendi sitesinin daha iyi bir kapasiteye gelebilmesi için google arama motorlarında sağ ve üst köşelerde yer alan kısımda istenilen kelimeler ile yayınlanmaktadır. Aynı zamanda sağlanan bu hizmetin diğer adı çevrim içi reklamcılık hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Adwords tıklanma başı olarak ücretlendirilmektedir.

Her müşterimiz kendisini Google da görerek tüm dünya ya marka bilinirliğini duyurmak ister. Bizlerde ifd media olarak sizlere en iyi reklamı sunarak kendi bütçenize uygun tanıtımlar sayesinde adınızı duyurmaktayız.

Google adwords avantajı olarak en hızlı müşteri kazanma yöntemlerini sizlere sunmaktayız. Hedef kitlenize istediğiniz sayıda ulaşmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz sonuçları her an düzenleyebilir ve bütçenizi yeniden ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda coğrafi bölgedeki hedef kitlenizi ayarlayabilirsiniz. Her bir tıklanma yeni potansiyelinizi arttırabilmeniz alternatiflerinden biridir. Adwords ün en büyük avantajı maliyet olarak bütçe seçimini tamamen müşteri tarafından belirleniyor.

Dilediğiniz kelimeleri seçerek ifd media sayesinde reklamlarınız oluşturulur veya siteniz ile ilgili arama motorlarında belirlenen kelimeler sayesinde üst sırada yer alabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz kelimeler ile belli kriterlere uygun olarak yayınlanması adwords reklam avantajının tercih edilmelerinin en önemli etkenleri arasındadır.

Google Adwords müşterilerin kendi belirlediği bütçe ile Google ilk sayfada ve en üst kısımda yer alan sarı bantlı reklamlardır. Google, en çok kullanılan arama motoru olduğundan Adwords ile tıklama başına maliyet sistemi olup belirlenen anahtar kelimeler de Google aramalarında çıkmaları sağlanmaktadır.

GOOGLE GDN & RE MARKETİNG REKLAMLARI

Yeniden pazarlama ile ifd media mobil kullanıcılara özel farklı bir yol izlemektedir.

Mobil kullanıcılar için Google Re Marketing, mobil uygulama kullandıkları zaman veya mobil internet sitelerinde gezindikleri esnada reklam görmelerini sağlamaktadır.

Reklamlarınız sayesinde marka bilinilirliğinizi artırarak 4 kat daha fazla işletmenize kar elde ettirmiş olacaksınız.

Hedef kitlenize ve geçmişteki ile ziyaretçilerinize Google Re Marketing ile firmanızın gücünü gösterin.

Yeniden pazarlama ile videolarınız sayesinde kitlenize ulaşarak diler youTube ya da diğer video platformlarından görüntülü olarak reklamlarınızı sunun.

Reklamlarımız sayesinde müşteri kitlenize yeniden ulaşabilir hedef kat sayınızı ikiye katlayabilirsiniz. Dinamik aktif pazarlama stratejileri ile internet kullanıcılarına daha hızlı erişebilme imkânını yakalayabilirsiniz.

Firmanız için profesyonel yapımız ve yeniden pazarlama hizmeti ile sizlere kendinizi özel hissettirecek reklam avantajı sunmaktadır. Standart pazarlama yöntemlerinden farklı olarak sizlere geçmişteki müşterilerilerinizin görüntülü reklam ağı kullandıkları esnada size ait reklamlarınızı görmelerini sağlayacaktır.

Performansınızın yüksek olduğu anda yeniden pazarlama devreye girerek ürünlerinizin tanıtımını en güvenilir şekilde sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinizi web sitenize çekmek için uygun reklam avantajı olan pazarlama türü en uygun şekilde kitlenize mesaj vermenizi sağlamaktadır.

MERCHANT CENTER REKLAMLARI

Google Merchant Center, Google’ın genellikle e-ticaret site kullanıcılarına sağladığı reklamlarından biridir. Arama ağında satışını yaptığınız ürünlerin fiyat, resim ve ürün özelliklerini göstermenizi sağlayan yapıdır. Merchant Center ürünlerinizi XML kodları aracılığı ile Google platformunuza yüklenmesi gereken verileri Google kullanıcılarına sunmalarını sağlamaktadır. Ürün listeleme özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Ve aktif olarak birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

Adwords reklamlarından farkı olarak Google Merchant Center ürün fiyat ve fotoğrafları gösterilmektedir. Avantajlarından biri ürün sitesine henüz girmeden müşterilerin ürün hakkında fiyat ve fotoğrafları kitlenize gösterilmektedir. Aynı zamanda kitleniz, ürün hakkındaki bilgiye en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Kategori amaçlı görüntülemeler yer almaktadır.

Google Merchant Center ürün listeleme ile organik aramaları anımsatmaktadır. Bu yüzden en doğru ve sık kelime seçimi oldukça önemlidir.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process