Facebook Reklamları


 

 

Facebook reklamlarınız ile firmanızın gücünüze güç katarak biline bilirliğinizi her geçen gün daha da fazla artırabilirsiniz. Facebook avantajları ile reklamlarınızın işletmenize sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Facebook ile aynı anda birden fazla kullanıcıya ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizin reklamlarını en iyi şekilde müşterilerinize aktarabilirsiniz. Facebook reklam kitlesi ile en ekonomik ve en esnek çalışma stratejileri sayesinde bilgi haznesine ulaşarak kazancınızı en üst seviyeye ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya alanına reklam vermek en ekonomik yollardan biridir. Facebook sayesinde çok daha fazla tanıtım şansına sahip olabilirsiniz.

Facebook Reklamlarınızda beğeni özelliği ve haber kaynağı sayesinde facebook da imajınızı yükseltebilirsiniz. Facebook da ( fan ) özellikleri ile kitle sayılarınızı görebilirsiniz. Avantaj olarak beğeni (like) özelliği ile beğeni yapan müşterilerinizin sayfasında kendi arkadaşlarında da görülmektedir. Bu sayede sayfanız farklı profillerde görülmektedir. Kısa sürede hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan facebook reklamları ile dünya çapında tanıtımınızı yapmaktayız.

Facebook ile mevcut müşterilerinizden farklı olarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır.

En uygun reklam avantajı olarak maliyetlerinizi minimuma indirmektedir.

Haberleriniz hakkında en uygun değerlendirme imkânı sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çözüm odaklı olarak reklamlarınız sunulmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil uluslararası olarak da hizmeti vermektedir.

Facebook sosyal medya reklam platformu ile bütçenize katkı sağlanmaktadır.

Sosyal medya reklamlarınız ile tüm dünyayı etki altında bırakabilirsiniz. Türkiye de online kullanıcıların %94 ü facebook kullanıcısı olmakta olup tüm güncel haberlere sosyal medya alanlarında ulaşım sağlamaktadırlar. Facebook reklamları dahilinde davet özelliği ile de marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Grafik reklamları kullanmanız facebook reklamlarını Google Adsense’den ayıran önemli özelliklerinden biridir. Sizlerde ifd media olarak reklamlarınızda bizleri tercih edin. Firmanız için en özel reklam avantajlarını ve bütçenize uygun reklam avantajlarını sizlere sunalım. Hedef kitlenizi artırarak sizlerde sosyal medyadaki imajınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

 

Özel bütçe sayesinde, anahtar kelimeleri belirleyerek sosyal medyadaki profilinizi yükseltmekteyiz.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process