İnstagram Reklamları


İnstagram Reklamları en fazla kar elde ettiren yılların en popüler mobil uygulamalarından biridir.

İlk olarak İphone cihazlar için duyarlanmış olup daha sonra da Android cihazlarda uygulanmış ve yaygın olarak kullanılmaya başlanılmıştır. İnstagram Reklamlarımızın müşterilerin tanıtım amaçlı fotoğraflarla çok daha fazla ün kazandığı ve kitlelerinin genişletmesinde büyük bir etken olduğu görülmüştür.

İnstagram Reklamlarında whatsapp numaralarını yayınlayarak ve sitelerine linkler verilerek, adresler yazılarak yönlendirilmeler yapılmaktadır.Whatsapp üzerinden siparişlerin takibi sağlanarak ve listesi alarak en güvenilir şekilde müşterilere ulaştırılması sağlanmaktadır.Kurumsal birçok firma alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için instagram reklamları ile post göndererek “satın almak için profilimizdeki linke tıkla” gibi notlar yer almaktadır.Kurumsal firmalar için gelişimler devam etmektedir.

İnstagram reklamları ile hedef kitlenize ulaşmak zor değil. İlk etapta instagram büyük firmalar, medya, yayın kuruluşları ve Premium reklam verenler için açılmış olsa da kısa sürede birçok işletmelere ulaşarak yaygınca kullanılan reklam platformu haline gelmiştir.İnstagram 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahiptir. Reklam performansları arasında en yüksek düzeye sahip olan reklam alanıdır. Çözünürlüğü yüksek fotoğraflara sahip olarak kitlelerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İnstagram reklamları ile ürün ve hizmetinizin reklamlarını yaparak marka bilinilirliğinizi artırarak geri dönüşümleri sağlayabilirsiniz.

İnstagram Reklamları ile maximum 30 saniyelik videoları yayınlayabilirsiniz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinizi bilinçlendirebilirsiniz.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process