Twitter Reklamları


Twitter reklam vermek özellikle çok tercih edilen bir reklam yapma yöntemidir.7000 milyon’un üzerinde kullanıcısıyla twitter, küçük, orta ve büyük işletmeler için reklamlar vasıtası ile hedef kitlelerine ulaşabilme imkanı vermektedir. Sosyal medya da pazarlamadan yararlanmak isteyen e-ticaret firmaları farklı maceralardaki reklam modellerine yatırım yapmaktadır. Twitter üzerinde aktif olan ya da takipçi sayısı fazla olan ve yeni kitleler e ulaşmak isteyen e-ticaret firmaları, twitter’ın sunduğu reklam modellerinden de yararlanıyor. Twitter reklamları ile kullanıcıları internet sitenize çekebileceğiniz gibi, tweet etkileşimi, video tanıtımı, uygulama tanıtımı ve hesap tanıtımı stratejilerinden dilediğinizi amacınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Twitter dünya üzerinde hem sosyal hem siyasi birçok alanda etkisi çok büyük olan bir sosyal paylaşım sitesidir. Kullanıcı sayısı çok fazla olan twitter sosyal paylaşım sitesi üzerinden reklam vermek ve bu reklamlarla tanınmak ve göze çarpmak çok kolay ve etkilidir. Bu nedenle twitter reklam vermek ve ürün, marka tanıtımı için çok önemli bir platformdur

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process