YouTube Reklamları


Youtube reklamları ile sizde video izleyen tüm hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlayan yöntemlerden biri olan youTube dünyanın her yerinde tıklanma rekorları kılan ve tercih edilen en temel platformlardan biridir.

Stratejik planlama sayesinde İfd media ile ciddi başarı elde etmiştir. Hedef ve kitlenizi arttırarak beklentilerinizi yüksek tutmak ve bu beklentileri en olumlu şekilde gerçekleşmesini anında sağlıyoruz.

YouTube reklamları ile kitlenizle bağlantı kurmanın en sağlıklı yolunu tercih ederek markanızı duyurabilirsiniz. Reklamlar sayesinde potansiyel müşterileriniz ile iletişim kurabilir, kişisel reklamlarınızı hazırlayabilir, alanınızdaki başarınızı tüm dünyaya duyurabilir, kamera önünde hizmetlerinizi sunabilirsiniz. En önemlisi tüm bunları kitlelerinize nasıl faydalanabileceğini aynı zamanda ne şekilde etkili olabileceğini anlatabilirsiniz.

Youtube Reklamları ile Tüm dünyada neden markanızı tercih etmeleri gerektiğini duyurun!

Size müşterilerinizin birkaç dakikasını ayırabileceği bir kampanya ile sunuyoruz. Bu birkaç dakika sayesinde tüm kazançlarınız ve hedef kitleleriniz de farklılık ve artış göreceksiniz. Kitle demografisi, performans karşılaştırılması, kullanılan verilere erişebilirdik, sunulan hizmetlerinin başarı etkeninin sadece bir kaçı...

YouTube, birçok müşterilerimiz kazançlarını arttırmakta ve marka bilinilirliğini tüm Dünya ülkelerine yaymaktadırlar.

Youtube reklamları, işletme sahiplerinin belirli hedefe hitap etme ve aynı zamanda global kullanıcılar için uygulanan reklam biçimidir. Müşteriye verilen mesajlar sayesinde anlaşılır, hareketli ve yaygın olarak kullanılan reklam türüdür. Markanızı duyurmak ve hizmetleriniz hakkında müşteriyi bilgilendirmek amaçlı ve imajınızı güçlendirmek için tercih ettiğiniz kısa tanıtımlardır.

Bu reklamlar sayesinde müşterilerinizin markanıza olan ilgisi artar ve firmanıza karşı güçlü bir bağ oluşturulmasında büyük rol oynamaktadır. Markanız sadece Türkiye’de değil tüm Dünya'da duyularak internette Google arama motorlarında da tıklanma oranınızı ve ziyaretçi sayılarındaki artışta youTube büyük etken olmaktadır.

Youtube reklamları hedef kitlenizle iletişim kurmanızı sağlayarak ürünler hakkında nasıl faydalanabileceklerini en güvenilir şekilde görüntülü, hareketli ya da metin şeklinde anlatabilirsiniz.

 

Sadece bir kaç dakika ile kazancınızı artırabilir ve duyulmaya hatta alanınız ile ilgili sürekli bahsedilmeye başlayacaksınız. Firmanıza özel fark oluşturmak istiyorsanız tercih sebebi olabilirsiniz. Stratejik videolar ile youTube sayesinde hedeflerinizdeki farkı görebilirsiniz.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process