Instagram Yönetimi


Instagram üzerine bireysel olarak kullanıcılar ve işletmeler bulunmaktadır. Bilindiği üzere milyonlarca insanın kullanması nedeni ile ınstagram, önemli bir pazar niteliğinde hizmet vermektedir. Reklam gibi ajans işlerinin yanı sıra ayakkabı, saat, çanta, kıyafet ve elektronik eşya gibi satışlar da yer almaktadır. Hal böyle olunca ınstagram üzerinden daha fazla insana ulaşabilmek için işletmeler birden fazla hesap kullanmaktadır. Birden fazla hesabı kullanmak ve işletimini sağlamak zordur. Bu durumda ise devreye ınstagram hesap yönetimi girmektedir. Bu program sayesinde kolaylıkla hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Instagram en hızlı büyüyen sosyal platformu olmaya devam ediyor. Bireysel kullanıcılar kadar, farklı sektörden birbirinden farklı birçok marka bu hızla büyüyen sosyal platformun farkına varmaya ve buna yönelik pazarlama stratejisi geliştirmeye ve uygulamaya çalışarak kullanıcıları ile buluşmaya ve onlara ürün ve hizmetleri tanıtmaya başlıyor.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process