Twitter Yönetimi


Twitter genel anlamda da insanların o anda nerde, ne yaptıklarını, neler hissetikleri, neler okuyup, neler yazdıkları gibi bilgileri online olarak paylaştıkları bir uygulamadır. Uygulamanının cep telefonlarından erişimle de kolaylıkla yapılabilir olması, aksiyonların daha güncel ve tweetlerin daha anlamlı olmasına olanak sağlıyor. Twitter size daha sadık müşteri tabanı, daha çok ve düzenli satış, ürün ve hizmetlerimiz için daha çok geri bildirim, sektörünüzde ve yaşadığınız bölgede otorite olmanın getirdiği ikincil ve üçüncül kazanç avantajları sağlamaktadır. Genel anlamda kişilerin kullanımı ile başlayan twitter uygulaması son zamanlarda kurumların ve şirketlerin de hizmet ve ürünlerini tanıttıkları ve paylaştıkları bir ortam haline geldi. Hem masaüstü hem de mobil uygulaması olan bir araçtır. uygulamanın en önemli özelliği sizi takipten çıkaranların listesini alabiliyorsunuz. Önceden yazıp hazırladığınız tweet veya twetleri belirlediğiniz gün ve saatlerde sizin için otomatik gönderir.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process