Sosyal Medya Reklamları


Sosyal medya günümüzde etkisi çok büyük olan ve insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan platformlardan oluşmaktadır. Sosyal medya yönetimi sosyal medya sayfalarının ve sosyal medya hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini bu sürecin ne şekilde işlemesi gerektiğini, kriz anında nasıl bir yöntem izlenebileceğini ve imaj yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini gösteren durumlar bütünüdür. İlk başlarda birer eğlence aracı ve zaman değerlendirme alanı olarak görülen sosyal medya ağları artık bir dijital yaşam haline gelmiştir. İnsanların sosyal medya platformlarındaki hareketleri ve eylemleri onların yaşam tarzlarını yansıtmaya başlamıştır. Bu da sosyal medya ağları üzerinden firmaların kullanıcılara daha kolay ulaşmasına, ürün ve hizmetlerini daha kolay olanak tanıtmaktadır. Günümüzde iletişim anlamında güçlü bir yeri olan sosyal medya, önüne geçilmez bir pazarlama stratejisi olarak görülebilir. Bu nedenle sosyal medya yönetimi bir tık daha güçlenmiş olur. 2016’dan itibaren 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan sosyal medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process