Sosyal Medya Yönetimi


 

Birçok müşteri sosyal medyada önceliklerini korumak ister. Bireyler, müşteriler arasındaki iletişimi birebir ve anlık olarak yeniliklerden haberdar edip geniş kitlelere ulaştırabilmektedir. Çok daha düşük bütçe gerektiren ve hedefi hızla yaygınlaştıran reklam aracıdır.

Sürekli güncelleştirilen blog yönetimi ve sosyal platformlarda Account Yöntemi aynı zamanda Entegrasyonu sağlanmaktadır. Sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğini en üst düzeye ulaştırılarak arama motorlarındaki etkileşimi en üst sırada yer almasını sağlamaktayız. Yüksek bütçe kullanmadan en hızlı ve geniş kitleye hâkim olarak müşteriye yanıtı verebilmek ve iletişimi yüksek seviyeye çıkartmak ayrıcalıklarımız arasındadır.

Sosyal medya yönetimi sayesinde kitlenizi çok daha hızlı şekilde artırabilir aynı zamanda etkileşim ağınızı ikiye katlayabilirsiniz. İyi bir görselle aynı zamanda çeşitlilikle ürün ve de hizmetlerinizin sunumu yapabilir bu sunumlar sayesinde kitlenizi genişletebiliriz. Her hedef kitle sizi zirveye taşıyan en önemli unsurdur. İnstagram ve facebook ile ürünlerinizin reklamlarını yapabilir, marka bilinirliğinizi arttırabiliriz.

İnternet kullanıcılarının günden güne daha fazla vakit geçirdiği mecra hiç şüphe yok ki sosyal medya platformlarıdır. Düşüncelerimizi, duygularımızı, beğenilerimizi ve hatta hayatımızdaki özel anların yer aldığı kareleri bile paylaştığımız sosyal medya alanları, her gün sıklıkla ziyaret ettiğimiz alanlar olmaktadır.

Globalleşen dünyanın en önemli parçası olan teknoloji; hayatımıza hızlı ve anlık iletişimi sağlayan bir sistem haline gelmektedir.

Facebook ve buna benzer sosyal ağlar, sosyal imleme siteleri, bloglar, fotoğraf/video paylaşım siteleri aynı zamanda forumlar gibi internet kullanıcılarının içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan platformlara verilen genel isimdir.

Sosyal medya alanları İnsanların günlük olaylar karşısındaki düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını kendi aile ve arkadaş çevresiyle paylaşmalarını sağlayan internet sitelerine verilen genel addır.

Sosyal medya yönetimi ile tüm içerik ve paylaşımlar firma tarafından gerçekleşerek en hızlı şekilde kitlenizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

İstatistiki Bilgilere göre; İnterneti en çok kullanan yaş kesimleri 18 – 24 ve 35 – 44 yaş aralığındaki kişilerdir.

Sosyal medya, internet kullanıcıların hizmetine sunulmasının yanı sıra, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya alanlarıdır.

Ayrıca sosyal medya yönetimi ile kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı iletişim, gönderi ve paylaşımların tamamını kapsamaktadır. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle bilgi ve içerik paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve internet uygulamaları sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere anında erişim sağlayabilecekler.

 

Zaman ve mekân sınırlaması olmayan en etkili iletişim kaynaklarından sizlerde faydalanın!

Web Site Yapım Süreci

Eğer bir site beraber yaparsak bizi tanımanızı İsteriz

Projelendirme Aşaması

: Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur. Bu aşamada firma ve firmanın faaliyet gösterdiği sektör analiz edilir. Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar

ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir. İlgili siteler araştırılır. Web sitesinin alan adı ve hosting ihtiyaçları belirlenir. Analizlerden elde edilen bilgiler ışığında web sitesinin kurgulaması yapılır.

design process

Tasarım süreci

: Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir. Diğer aşamalar gibi bu aşamada da çok iddalı olan İFD MEDYA müşteriyle mutabakata varana kadar bu aşamayı devam ettirir.

Genel itibariyle grafik ve web tasarımcılarımızın yönlendirmesiyle işleyen bu süreç müşterilerimizinde fikri alınarak şekillendirilir.

design process

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

Testleri bitirilen ve son kontrolleri yapılan proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Zaten arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlanmış ve tasarlanmış sitede anahtar kelimeler ön plana çıkarılır ve google, yahoo, msn gibi arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin admin paneli ve içerik yönetimi ile ilgili eğitimlerden sonra site müşterimize teslim edilir.

Bu aşamadan sonra da İFD MEDYA site güncellemeleri, adwords, seo çalışmaları ve her türlü sorununuz için daima yanınızdadır.

design process