Twitter Reklamları

İfd media ile hedef kitlenizi genişletmeye ve reklamlarınızı hızlıca yaymaya hazır mısınız?

Ürünlerinizi en özel şekilde tanıtarak güncel haberlerinizin süreçlerini takip edebilirsiniz.

Twitter reklamlarımız ile hedef kitleniz kolayca sizlere ulaşabilir.

Günümüz de birçok işletme sosyal medyadaki popüleriterliğine zaman ayırmaktadır. Sosyal medya yönetimini uzman firmalara teslim ederek markanızın bilinirliğini twitter ile sağlayın.

Günümüzde twitter kişisel kullanıcıların en sık online olduğu alanlardır. Online kullanıcılar için marka ve hizmetler hakkında bilgi alabilecekleri sosyal alanlardır.

Potansiyeli yüksek reklam alanı olan twitter reklamları ile mevcut kullanıcılara ulaşmanız için ideal reklam alanlardan biridir. Twitter sosyal  medya alanı hizmet ve ürünleriniz için büyük imkânlar sağlıyor.

Kısa ve öz ifadeler kullanarak güvenilir ve kurallı reklamlar oluşturabilir sade anlatımlar ile kitlenize hitap etmenizi sağlayabilirsiniz.

140 karakter ile en kusursuz tanıtımlarınız ifd media’da.Aktarılmak istenilen konu en sade ve akıcı şekilde ele alınmaktadır.

TWİTTER REKLAMLARI ŞİMDİ ÇOK DAHA ALTERNATİFLİ!

Aynı şekilde aktarılmak istenilen konu hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumlar sayesinde veriminiz hakkında en hızlı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşterilerinize bıraktığınız olumlu iz ile performansınız hakkında olumlu değer kazanabilir, olumsuz bir iz sonucunda da müşteriler ile bağ kurabilir ve en kısa çözümlere ulaşabilirsiniz.

Kurumunuz için sağlanan Twitter Reklamlarınızı 7/24 saat online bir şekilde takip edebilirsiniz.

Aynı şekilde müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve isteklerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek için en uygun reklam alanlarıdır.

Twitter sayesinde birçok kitleye ulaşarak firmanız hakkında gereksinimlerinizi Twitter Reklamları ile sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak bünyeniz için gerekli olan eleman ihtiyaçları gibi.

Aynı zamanda olumsuz ve uygun olmayan yorumlarınızı silebilirsiniz. Aktif olarak kullanılmayan Twitter hesaplarınız verimliliğinizi azaltabilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden aktif olarak hesaplarınızı güncel olarak birlikte takibini sağlamaktayız.

Aktif performans ile sizlerin prestijinizi en iyi şekilde reklamlarınız ile yansıtmaktayız. Türkiye’de 7,4 milyon kullanıcısı olan Twitter kendi bünyesinde birçok reklam olanakları sağlamaktadır.

Sizlerde mesajlarınızı güçlendirerek kitlenizi artırabilirsiniz.

 

Twitter kullanıcılarında her 3 kişiden 2 si ürünlerin etkisi altında kalmaktadır. Buda müşterilerin alışveriş yapmasında büyük etken olmaktadır. Sizlerde firmanız için adım atarak markanızı güçlendirin.

Bizi Takip Edin !

İfd Media Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.