Facebook Reklamları

Facebook reklamlarınız ile firmanızın gücünüze güç katarak biline bilirliğinizi her geçen gün daha da fazla artırabilirsiniz. Facebook avantajları ile reklamlarınızın işletmenize sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Facebook  ile aynı anda birden fazla kullanıcıya ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizin reklamlarını en iyi şekilde müşterilerinize aktarabilirsiniz. Facebook reklam kitlesi ile en ekonomik ve en esnek çalışma stratejileri sayesinde bilgi haznesine ulaşarak kazancınızı en üst seviyeye ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya alanına reklam vermek en ekonomik yollardan biridir. Facebook sayesinde çok daha fazla tanıtım şansına sahip olabilirsiniz.

Facebook Reklamlarınızda beğeni özelliği ve haber kaynağı sayesinde facebook da imajınızı yükseltebilirsiniz. Facebook da ( fan ) özellikleri ile kitle sayılarınızı görebilirsiniz. Avantaj olarak beğeni (like) özelliği ile beğeni yapan müşterilerinizin sayfasında kendi arkadaşlarında da görülmektedir. Bu sayede sayfanız farklı profillerde görülmektedir. Kısa sürede hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan facebook reklamları ile dünya çapında tanıtımınızı yapmaktayız.

Facebook ile mevcut müşterilerinizden farklı olarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır.

En uygun reklam avantajı olarak maliyetlerinizi minimuma indirmektedir.

Haberleriniz hakkında en uygun değerlendirme imkânı sağlanmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çözüm odaklı olarak reklamlarınız sunulmaktadır.

Sadece Türkiye’de değil uluslararası olarak da hizmeti vermektedir.

Facebook sosyal medya reklam platformu ile bütçenize katkı sağlanmaktadır.

Sosyal medya reklamlarınız ile tüm dünyayı etki altında bırakabilirsiniz. Türkiye de online kullanıcıların %94 ü facebook kullanıcısı olmakta olup tüm güncel haberlere sosyal medya alanlarında ulaşım sağlamaktadırlar. Facebook reklamları dahilinde davet özelliği ile de marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Grafik reklamları kullanmanız facebook reklamlarını Google Adsense’den ayıran önemli özelliklerinden biridir. Sizlerde ifd media olarak reklamlarınızda bizleri tercih edin. Firmanız için en özel reklam avantajlarını ve bütçenize uygun reklam avantajlarını sizlere sunalım. Hedef kitlenizi artırarak sizlerde sosyal medyadaki imajınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

 

Özel bütçe sayesinde, anahtar kelimeleri belirleyerek sosyal medyadaki profilinizi yükseltmekteyiz.

Bizi Takip Edin !

İfd Media Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.