İnstagram Reklamları

 İnstagram Reklamları en fazla kar elde ettiren yılların en popüler mobil uygulamalarından biridir.

İlk olarak İphone cihazlar için duyarlanmış olup daha sonra da Android cihazlarda uygulanmış ve yaygın olarak kullanılmaya başlanılmıştır. İnstagram Reklamlarımızın müşterilerin tanıtım amaçlı fotoğraflarla çok daha fazla ün kazandığı ve kitlelerinin genişletmesinde büyük bir etken olduğu görülmüştür.

İnstagram Reklamlarında whatsapp numaralarını yayınlayarak ve sitelerine linkler verilerek, adresler yazılarak yönlendirilmeler yapılmaktadır.Whatsapp üzerinden siparişlerin takibi sağlanarak ve listesi alarak en güvenilir şekilde müşterilere ulaştırılması sağlanmaktadır.Kurumsal birçok firma alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için instagram reklamları ile post göndererek “satın almak için profilimizdeki linke tıkla” gibi notlar yer almaktadır.Kurumsal firmalar için gelişimler devam etmektedir.

İnstagram reklamları ile hedef kitlenize ulaşmak zor değil. İlk etapta instagram büyük firmalar, medya, yayın kuruluşları ve Premium reklam verenler için açılmış olsa da kısa sürede birçok işletmelere ulaşarak yaygınca kullanılan reklam platformu haline gelmiştir.İnstagram 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahiptir. Reklam performansları arasında en yüksek düzeye sahip olan reklam alanıdır. Çözünürlüğü yüksek fotoğraflara sahip olarak kitlelerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İnstagram reklamları ile ürün ve hizmetinizin reklamlarını yaparak marka bilinilirliğinizi artırarak geri dönüşümleri sağlayabilirsiniz.

İnstagram Reklamları ile maximum 30 saniyelik videoları yayınlayabilirsiniz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında müşterilerinizi bilinçlendirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin !

İfd Media Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.