Destek

Google Adwords

Google’ın sağlamış olduğu reklam hizmetlerinden Google Adwords ile kendi reklamınızı ve bütçenizi hemen belirleyin. Adwords ile bütçenizi kontrol edebilir en doğru reklama ulaşabilmeniz için anahtar kelime seçimlerinde tercihlerinizin doğru yönde olmasına katkıda bulunabilirsiniz. Reklamlarınızın gösterileceği yere kadar geniş kapsamlı digital imkanlarımız sizleri bekliyor. Adwords kampanyanızı oluştururken potansiyel müşterilerinizin size en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak doğru kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Google’da reklam vermenin en büyük avantajlarından biri bütçeniz ne olursa olsun reklam verebilmenizdir.

 

Google Analytics

Google analytics ile satış ve dönüşümlerinizi ölçümlendirebilir aynı zamanda müşterilerinizin sitenizde ne kadar sürede kaldığını ve nasıl kullandığını aynı zamanda sitenize geri nasıl geri ziyaret etmelerini sağlanılması hakkında çalışmaları sizlere sunmaktayız İnternet sitenizdeki tüm detaylı bilgilere sizin için ulaşmakta ve raporlama işlemlerimizle ayrıntılı biçimde geliştirme imkanı sağlamaktayız. Ziyaretçileriniz hakkında internet sitenizi ziyaret eden kişiler hakkındaki tüm bilgilere anında sizlerde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizde nekadar ürün ve hizmet hakkında alışveriş yapıldığı da görüntülenmektedir.

 

Seo (Arama Motoru Optimizasyon)

“Arama Motoru Optimizasyonu” olarak bilinen yani arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan çalışmalarımızdan sizlerde anında yaralanın. Sitelerde yer alan hizmet, bilgi ya da satışların daha fazla ilgili kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.Kendi sektörünüz ile ilgili olarak Google arama motorunda belirlenen anahtar kelimeleriniz sayesinde ilk sayfaya çıkmak için hazır mısınız? seo çalışmalarımız ile müşterileriniz internet sitelerine en doğal yollarla ulaşarak web popülerliğinizi sağlayan yöntemlerle tanışacaktır. Bu erişim ile birlikte Google sıralama oranlarının artışını da beraberinde getiriyor. Seo İnternet reklamcılığın en güvenilir, en prestijli ve getirisi yüksek pazarlama çeşidi olup İfd Media ile çok daha kapsamlı hale getirilmektedir.

 

Seo Analiz

İnternet sitelerinizdeki hareketlendirmeleri takip edebilir , yeni güncellemeler ile işletmeniz için yeni raporlama sistemi ile başarılarınızı hızlandırabiliriz.Site başarınızın nedenlerini analiz ederek daha iyisi için seo uzmanlarımız anında sizler için araştırmakta ve sistemlerinde her geçen gün yenilikler yapmaktadır. Seo raporlamalarımız ile sizlerde Google'daki yerinizi yakından takip edebilirsiniz. Site içi hataların ortadan kaldrılması ve daha iyi sonuçlar elde edebilmeniz için hizmet sağlayan digital pazarlama ajansınız aradığınız tüm özellikleri barındırarak sizlere sunmaktadır. Arama motoru ptimizasyonla ihtiyacınız olan hedef kitlenize seo çalışmalarımız ile ulaşmanızı sağlayarak kitlenizi genişletmekteyiz. SEO Analiz hata düzeltmeleri ardından kitle odaklı olarak Aylık SEO Danışmanlığı konusunda da hizmet vermekte ve Google’da olan değişimleri fark etmenizi sağlıyoruz.

 

 

BİZE ULAŞMAK İÇİN 444 3 291 Ve İLETİŞİM SAYFASINA GİDİN

 

Bizi Takip Edin !

İfd Media Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.